Projectenlijst NOHNIK

Zuiveringskas De Glind (Waterschap Vallei en Veluwe)
Herinrichting Wilhelminaoord, Lhee, Lheebroek (Gemeente Westerveld)
Gevelstudie appartementen en fysiotherapiepraktijk Hengelo (Fysioplus)
Herbestemming Siebe Jan Boumaschool en Vensterschool (Gemeente Groningen)
Zorgbuurt 44 woningen Vlieland, selectie (Gemeente Vlieland)
Bosrijk Wonen Eindhoven, selectie (Gemeente Eindhoven)
Rijnstate Ziekenhuis VrouwKindCentrum (VDNDP, Rijnstate)
Studie woonhuis Hengelo (particulier)
Het verhaal van Flevoland NOVI (Provincie Flevoland)
Gebiedsvisie Molenhof Veldkei Havelte (Gemeente Westerveld)
Ontvangstpaviljoen Staatsbosbeheer, selectie (JA Prijs, Staatsbosbeheer)
Tiny Cabin (eigen initiatief)
Pape Bird observatorium, selectie (WWF Letland, Beebreeders)
Energietransitie veenweidegebied (Stimuleringsfonds Creatieve Industrie, RCE)
Herinrichting Piet Soerplein (Gemeente Westerveld)
Herinrichting Moleneinde Lheeweg Dwingeloo (Gemeente Westerveld)
A1 Apeldoorn Azelo (Heijmans)
Energietransitie Waterschap Vallei en Veluwe (College Rijksadviseurs Waterschap Vallei en Veluwe)
Weerbaar Weert – klimaatadaptatie en erfgoed (Stimuleringsfonds Creatieve Industrie, RCE, gemeente Weert)
Haalbaarheidsstudie appartementen Markelo (Van Wijnen)
Care2Share Oosterparkwijk (WHOCARES) (College Rijksadviseurs, gemeente Groningen)
Stedelijk landschap Zuid Holland (Provincie Zuid Holland, marco.broekman, Vereniging Deltametropool)
19 woningen Meerstad (DuraVermeer)
Ontwikkeling Veluws Recreatief Netwerk (Provincie Gelderland)
Visie Ringpark Utrecht (Provincie Utrecht)
DMP Katla UNESCO Global Geopark IJsland (Katla UNESCO Global Geopark IJsland)
Herbestemming kantoor tot 51 appartementen Hilversum (Koopmans, VDNDP)
Ruimtelijk Actieplan Havelte (Gemeente Westerveld)
Uitbreiding CBS De Haven Doetinchem (Scholengroep Gelderveste)
Hong Kong Pixelhomes, selectie (Beebreeders)
Kunstwerf Groningen, selectie (Gemeente Groningen)
AMC Amsterdam entreegebied, selectie (AMC Amsterdam)
Tallinn Paljassaare, selectie (Tallin Architecture Biënnale)
Decor Zomergasten, selectie (VPRO)
MFA ’t Kluenven (Heidegoed ’t Kluenven)
Uitkijktoren Vliegbasis Twente (ADT)
Nieuwbouw OBS Kees Valkenstein Utrecht, selectie (SPO Utrecht)
Bidbook Veluwe Mooiste Natuurgebied (Provincie Gelderland)
Visie proeftuin Erasmusveld, selectie (BPD)
Visie gezinsappartementen Rotterdam, selectie (Gemeente Rotterdam)
Studie Dagziekenhuis (DuraVermeer)
De Watermaker (eigen initiatief)
Stedenbouwkundige visie 130 woningen Hengelo (Trebbe)
Herontwikkeling zandwinningsgebied (DAD)
Visie Hengelosestraat Enschede (Gemeente Enschede, Architectuurcentrum Enschede)
Ontwikkeling VeluweAgenda (Provincie Gelderland)
Maps and signs Katla UNESCO Global Geopark IJsland (Katla UNESCO Global Geopark IJsland)
Bedrijfsgebouw Vendingland Neede, selectie (Vendingland)
Ruimtelijk casco noord Vliegbasis Twente (ADT)
Herbestemming St. Agathaklooster Lisse (Hermon)
Kársnes Circular City Reykjavik (Nordic Built Cities)
Studie campus UT (Van Wijnen)
Masterplan sustainable leisure landscapes Skaftarhreppur (Stimuleringsfonds Creatieve Industrie, gemeente Skaftarhreppur IJsland)
Visualisaties HIA Kinderdijk, NHW, Stelling van Amsterdam (Land-ID)
Nieuwbouw kuurhotel Zwanenhof Zenderen (Zwanenhof, IAA)
Duinkarkas Vlieland (Stimuleringsfonds Creatieve Industrie)
Upgrade appartementen Op de Wal Enschede (Domijn, Andre Beumers, VDNDP)
De Adaptieve Dijk (BNA, Waterschap Groot Salland)
50 woningen Zaandam, selectie (VBK)
De Wolvenhoek Den Bosch, selectie (BAI, gemeente Den Bosch)
Wierde Noordpolderzijl, selectie (Gronings Landschap)
Herbestemming HBS Kampen, Ruimte voor Ruimdenkers (Provincie Overijssel)
Expositiepaviljoen Lotta Blokker (Lotta Blokker)
Herbestemming Tivoli Utrecht, selectie (Vereniging Oud Utrecht)
Bezoekerscentrum UNESCO Kinderdijk, selectie (SWEK)